Program

POZOR ZMĚNA PROGRAMU!

14.6., 15:00: Kvůli nenadálé hospitalizaci zpěvačky Gaia Mesiah, ruší tato kapela všechna svá vystoupení během tohoto víkendu. Držíme palce ať je Marka brzy fit. V programu posouváme vystoupení HazyDecay na 19:30 a festival dohraje Hustej guláš.
Děkujeme všem za pochopení.

 

14:00  otevření areálu

15:00  KOBLÍŽC!

Festival otevře Zlatý slavík kategorie Objev roku, šumperská pop punková kapela Koblížci. Skupinu Koblížci řada lidí považuje za kontroverzní, jednoduše ji buď milují nebo naprosto odmítají. Každopádně šumperská kapela už má na svém kontě několik alb a  videoklipů, které pravidelně vysílá například televize Óčko. V říjnu 2023 skupina vydala své poslední album 'ČERVENÁ JE PUNK' , kterým po umělecké pauze definitivně potvrdila svojí účast na hudební scéně.

Ytlogo5      Červená je punk

Ytlogo5    Zvedni mě ze země

 

16:30  DOGA

Česká rocková kapela DOGA vznikla v roce 1988. Hlavním zakladatelem byl kytarista Roma „Izzi“ Izaiáš, který se postupem času stal výraznou tváří kapely a výhradním autorem písní. První album „Doga“ natočila kapela v roce 1993. To obsahuje dosud největší hit „Nejsi nevinná“. V roce 2016 se kapela účastnila natáčení celovečerního filmu Muzzikanti, kde hlavní roli ztvárnil Pavel Kříž. V roce 2018 oslavila DOGA 30 let existence na české rockové scéně. kapela zlatou desku za prodej desky "Hard Werk" a záhy na to zlatým prodejem navazuje novinka "Respekt". Na konci dubna 2022 odlétá kapela do USA, aby zde natočila klip k písničce "Route 66".

Ytlogo5     Nejsi nevinná

Ytlogo5     Route 66

 

18:00 PRAŽSKÝ VÝBĚR tribute

Pražský výběr byla kultovní česká hudební skupina, která vznikla v roce 1980, byla zakázána komunistickým režimem v letech 1983–1986. Po roce 1989 do roku 2006 vystupovala jen sporadicky. Píše se rok 2008, skupina Pražský výběr už nějaký čas nehraje, ale parta olomouckých muzikantů se odhodlaně pouští do zkoušení nebetyčných pecek Pražského výběru a za neuvěřitelné čtyři týdny za zvuků fanfár z Libuše se koná 1.oficiální vystoupení skupiny Pražský výběr tribute v olomouckém underground clubu Garage. Olomoucká skupina Pražský výběr tribute je ojedinělý a první tribute Pražského výběru u nás. Jeho repertoár je zaměřen na stěžejní období Pražského výběru, tj. osmdesátá léta. Během koncertního vystoupení se můžete těšit na největší hity tohoto období jako je Na václavském Václaváku, Pražákům je hej, Hrabě X, Zubatá, Tatrman a další.

Ytlogo5     Proč jen já?

19:30  GAIA MESIAH - zrušeno

19:30  HAZYDECAY

Olomoučtí Hazydecay jsou pro fanoušky metalu známým pojmem. Aktuálně v rámci prací na novém CD vypouští HAZYDECAY singl "Starlight" (2023), který má ukázat hudební směr kapely. HAZYDECAY jej nazývají emo dance core, ale nebojí se hlásit k odkazu new metalu či jiné fůzi hudebních žánrů. Song "Starlight" dostal i obrazovou podobu, v níž kapela poodhaluje i novou sestavu, se kterou nyní komponuje další pecky.

Ytlogo5     Starlight (Official Music Video 2023)

21:30  RAMMSTEIN CZ

RCZ je tribute kapela německých Rammstein, která koncertuje po Evropě. Součástí koncertu jsou nejen věrně odehrané písně originálu, ale také i kostýmy, pódiová show a hlavně pyrotechnické efekty, pro které je kapela známá svou velikostí a věrohodností v celé střední Evropě. Zakládají si na živé hudbě, a proto jako jediní z tribute kapel německé legendy v Evropě hrají bez jediného klávesového samplu, což přidává celému vystoupení energii a údernost. V repertoáru kapely jsou skladby, které se prolínají celou diskografii Rammstein od roku 1995 až po současnost.

Ytlogo5     RCZ Rammstein Tribute Show

 

23:30  Hustej guláš

Děkujeme za pohotovou reakci Hustému guláši, který nám na poslední chvíli festival "dohraje".  Hustej guláš, kapela z Olomouce, hraje stěžejní fláky českého bigbítu tak, aby to bylo řádně „hustý“. Jádro repertoáru tvoří skladby kapely Vítkovo kvarteto a personálně propojené kapely Veteráni studené války doplněné známými českými interprety Abraxas, Jasná páká, Hudba Praha, Tango, Krausberry, atd… .

 

Časový harmonogram je orientační, pořadatel si vyhrazuje právo na změny v pořadí vystupujících kapel a možné posuny začátků představení na základě náročnosti přípravy podia, světelné a zvukové aparatury a pyrotechniky. 

Aktuality

Partneři

Generální partner

Logo_santovka_trns

Hlavní partneři

 Logo

Partneři

 Obrazek-29-01-2024-v22-15

Mediální partneři